3D çizim alanlarında AVM, otel, villa, mağaza, ev dekorasyonu, ofis, iç mimari, dış cephe Mimarlık konularında profesyonel hizmet vermekteyiz.

Yapı, restorasyon sektöründe müşterilerimizi etkilemenin en etkili yollarından birisi de bilgisayar ortamında hazırlanmış 3d mimari çizimler ve animasyondur. Bu çizimler henüz düşünce aşamasında olan projelerinizi bittikten sonraki hali ile görselleştirebilirsiniz ve müşterilerimize fikir edinmeleri açısından sunabilmekteyiz. İnsan yapımı olan her şey bir tasarım ürünüdür. Yaşamı hem kolay hem de güzel kılarlar. İnsanoğlunun kendini şımartmasıdır, aslında tasarım denen şey: Soyut ve somut süreçlerin dengeli bir birleşimi olan tasarım, en görkemli şekilde mimarlık mesleğinde hayat bulur. Teknoloji ile beraber, 3 boyutlu görsel sunum ile cephe giydirmelerinden yönetici ofislerine,2D kat planları, konutlardan tekne dekorasyonuna kadar her yerde 3D çizim kendini gösteriyor. Günümüz de projeler ve dekorasyon 3D mimari çizim ile yeni bir boyut ve ivme kazandı. Otel, villa, restaurant, mağaza, vitrin, fuar standı, plaza, iç mimari, dış cephe, özellikle de iç mekanlar ve peyzaj da vazgeçilmez bir çizim olan 3d max çizimleri profesyonel renderlar sayasinde sizlere tam anlamıyla mekanların bitmiş vaziyetini hazırlayarak işinizde ayrıcalık yaratma imkânı sunmaktayız.

3 boyutlu Mimari modelleme, 3d mimari çizim ve görselleştirme iç mimari perspektifi, dış cephe perspektifi, istenilen açılarda, istenilen sayıda faklı açılardan, detaylı ve gerçekçi yöntemlerle, görselleştirilebilir. 3DS max gibi programların desteğiyle istenilen yapı kısmen, tamamen ya da iç proje alıntılarla sunuma hazırlanabilir. Mevcut projelerin haricinde iç mimar tasarımı, dekorasyon ve projelendirilir.müstakil konut ve site projeleri, fabrika binaları, villa projeleri, prefabrik yapılar, otel projeleri,mağaza tasarımları gibi yapıların müşteri memnuniyeti esas alınarak uygulama öncesi dış cephe tasarım ve iç mimar çizimini yapmaktayız. Cepheler de uygulamayı düşündüğünüz mantolama, boya, söve ve dekoratif ürünler, kompozit panel, cam giydirme, ahşap gibi dış cephe kaplama malzemerinin 3 boyutlu çizim modelleme kullanılarak projelerinizin bitmiş halini tarafınıza sunum yapmaktayız. 3D çizim yaptırmak istiyorum diyorsanız bizimle iletişim kurun.

"3D mimari proje ,iç mekan, dış mekan, tasarım, çizim, modelleme, görselleştime, animasyon, sunum, cephe, mağaza, Uygun fiyatlı Kaliteli Render!"